Sledovať film 27 šiat online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film 27 šiat
  Trailer k filmu 27 šiat   Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Romantický
Réžia:
Anne Fletcherová
Hrajú:
Brian Kerwin (Hal), Charli Barcenaová (mladý Tess), Peyton Listová (mladý Jane), Jane Pfitschová (Cousin Lisa), Katherine Heiglová (Jane), Jennifer Limová (Bridal Salesgirl #1)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Stále iba družička, ale nikdy nevesta?

Jane je mladá, šikovná, úspešná a pracovitá žena, ktorej najväčšou vášňou je pomáhať svojim kamarátkam pripravovať svadby. Má ich za sebou už dvadsaťšesť a dve posledné dokonca stihla zvládnuť behom jediného večera. Je nešťastne zamilovaná do svojho šéfa Georga, ktorý ju má rád, ale akosi sa mu nechce ísť do intenzívnejšieho vzťahu. Jane je nesmelá, takže to vyzerá, že ich úprimný vzťah nebude nikdy naplnený.
Hodnocenie:
62 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski