Sledovať film
96 hodin: Odplata
online

Film 96 hodin: Odplata
  Trailer k filmu 96 hodin: Odplata Trailer
Prehrajte si film 96 hodin: Odplata HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 121 filmov a 130 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Liam Neeson sa vracia ako bývalý agent CIA Bryan Mills, ktorý pred v Paríži nemilosrdne zlikvidoval gang obchodníkov s bielym mäsom, aby zachránil život svojej unesenej dcéry.
Mills trávi v Istanbule dovolenku, kde ho prekvapí návšteva dcéry Kim a tiež bývalej manželky Lenory. Vzácne spoločné chvíle preruší únos Lenory. Bryan pochopí, že vyjednávanie s únoscami nemá žiadnu nádej na úspech. Hlavou gangu je totiž Albánec Murad, otec jedného zo zločincov, ktorých Bryan zabil. Ten sa rozhodne pomstiť synovu smrť podľa starej balkánskej tradície nazývanej Gjakmarrja. Pre Millsa začínaju neúprosné preteky s časom. Musí využiť všetky svoje znalosti a schopnosti, aby ochránil seba a svoju rodinu.

Réžia: Olivier Megaton
Hrajú: Liam Neeson (Bryan Mills), Maggie Graceová (Kim), Famke Janssenová (Lenore), Leland Orser (Sam), Jon Gries (Casey), D.B. Sweeney (Bernie)
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 63 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Filmbox 1.11.2022 20:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська