Film
Abszurd alak

Film Abszurd alak
  Trailer k filmu Abszurd alak Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 139 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Profesor filozofie Abe je na dne. Nevie nájsť zmysel svojho života a už dlhý čas nevie čo je radosť. Má pocit, že všetko čo sa snažil naučiť svojich študentov nemalo žiaden význam. V tomto rozpoložení urobí veľkú životnú zmenu. Začne učiť na univerzite v malom meste. Krátko po svojom príchode sa zapletie nie s jednou ale dvoma ženami. Ritu sa snaží oslobodiť z podľa neho chorého manželstva a Jill odlákať od priateľa, ktorého miluje a ktorý miluje ju. Sled bizarných udalostí, ktoré vo väčšine spôsobí Abe zmenia navždy životy oboch žien.

Originálny názov:

Irrational Man

Réžia: Woody Allen
Hrajú: Joaquin Phoenix (Abe), Emma Stoneová (Jill), Joe Stapleton (Professor #1), Nancy Carroll (profesor #2), Allison Gallerani (Braylin Student #1), Brigette Lundy-Paine (Braylin Student #2)
Scénár: Woody Allen
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: Duna
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська