Sledovať film Ak sa nahneváme, budeme zlí online

Prehrajte si film Ak sa nahneváme, budeme zlí online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ak sa nahneváme, budeme zlí
  Trailer k filmu Ak sa nahneváme, budeme zlí   Sledovať Ak sa nahneváme, budeme zlí online
Žáner:
Akční, Komedie
Réžia:
Marcello Fondato
Hrajú:
Terence Hill (Kid), Bud Spencer (Ben), Patty Shepardová, Deogratias Huerta (Attila), John Sharp (Boss), Manuel de Blas (Paganini)
Krajina:
Itálie, Španělsko
Rok výroby:
1973
Popis:
Keď sa nahnevajú zloduchovia, dobráci sa nazlostia tiež, a všetko je čoraz divokejšie!

V lokálnych automobilových pretekoch skončia na prvom mieste hneď dvaja pretekári - Kid a Ben. Cena pre víťaza - špeciálne pretekárske vozidlo - je však iba jedna! A tak sa dvaja súperi rozhodnú dať si trochu iné preteky - kto z nich zje viac párkov a vypije je viac piva. V rozhodujúcej chvíli však vtrhnú do lunaparku, kde sa Kid a Ben pretekajú, vtrhnú gangstri a všetko navôkol zničia, vrátane ich výhry. To však nemali robiť, pretože Kid a Ben spoja svoje sily a gangstri majú, ľudovo povedané, po chlebe!
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski