Film Akce Arktida

Sledovať film
Akce Arktida
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Aj príbeh z ľadovej pustatiny môže byť plný hrejivého úžasu.
V snahe stretnúť sa s otcom v južnom Nórsku sa trinásťročná Júlia a jej osemroční súrodenci - dvojičky Ida a Sindre - schovajú v helikoptére, ktorá však musí náhle počas letu zmeniť smer. Po tom, čo deti vystúpia a vrtuľník odletí, zistia, že sa ocitli na opustenom ostrove v arktickej časti Nórska. Podarí sa Júlii v drsnej krajine mrazu a voľne žijúcich zvierat zužitkovať svoju vynaliezavosť a zachrániť ich všetkých troch?

Žáner: Dobrodružný, Rodinný
Réžia: Grethe Boe-Waal
Hrajú: Kaisa Gurine Antonsen (Julia), Lars Arentz-Hansen (Oberst Holm), Nicolai Cleve Broch (Far), Ida Leonora Valestrand Eike (Ida), Leonard Valestrand Eike (Sindre), Kristofer Hivju (Fangstmann)
Scénár: Grethe Boe-Waal
Krajina: Nórsko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 60 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko