Film Ako uloviť družičku

Sledovať film
Ako uloviť družičku
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Sprostredkovatelia rozvodov John Beckwith a Jeremy Grey sú obchodní partneri a dlhoroční priatelia, ktorí majú ideálny jarný koníček - votrú sa na svadbu a tam narušujú jej pokojný chod. Na konci jednej úspešnej sezóny Jeremy zistí, že dcéra vysoko postaveného vládneho pracovníka sa bude vydávať a je vysoká pravdepodobnosť, že vo Washingtone to bude...

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: David Dobkin
Hrajú: Owen Wilson (John Beckwith), Vince Vaughn (Jeremy Grey), Christopher Walken (Secretary Cleary), Rachel McAdamsová (Claire Cleary), Isla Fisherová (Gloria Cleary), Jane Seymourová (Kathleen Cleary)
Scénár: Steve Faber, Bob Fisher
Krajina: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko