Film Antigona

Sledovať film
Antigona
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Provokativní a aktuální adaptace klasické řecké tragédie od kritikou uznávané filmové tvůrkyně Sophie Deraspeové vypráví příběh ženy hledající spravedlnost, a to v podobě komentáře o zkušenostech imigrantů v současném Montrealu.

Žáner: Dráma, Krimi
Réžia: Sophie Deraspe
Hrajú: Nahéma Ricci (Antigone), Rawad El-Zein (Polynice), Antoine Desrochers (Hemon), Sebastien Beavlac (hlídač ve vězení), L. Fernando Becerra Sánchez (Eteocles's friend), Nour Belkhiria (Ismene)
Scénár: Sophie Deraspe, Sophocles
Krajina: Kanada
Rok výroby: 2020
Hodnocenie: 72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko