Sledovať film
Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva
online

Film Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva
  Trailer k filmu Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva Trailer
Prehrajte si film Asterix a Obelix ve službách jejího veličenstva online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1223 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Pod vedením Júlia Cézara napadli preslávané rímske légie Britániu. Jednej malej dedinke sa však stále darí statočne odolávať, ale každým dňom je slabšia a slabšia. Britská kráľovná preto vyšle svojho verného dôstojníka Anticlimaxa, aby vyhľadal pomoc u Gálov v malej dedinke vo Francúzsku, ktorá je známa svojim dômyselným bojom proti Rimanom. Keď Anticlimax popíše zúfalú situáciu svojich ľudí, Gálovia mu darujú barel svojho kúzelného lekváru a Asterix a Obelix sú poverení doprevadiť ho domov. Akonáhle dorazia do Británie, Anticlimax im predstaví miestne zvyky a všetci to poriadne roztočia! Nahnevaný Cézar sa však rozhodne naverbovať Normandov - strach naháňajúcich bojovníkov zo Severu, aby navždy skoncovali s Britmi. Lenže Normandovia túžia len po jedinom - zažiť strach, pretože započuli to legendárne príslovie -

Réžia: Laurent Tirard
Hrajú: Gérard Depardieu (Obélix), Edouard Baer (Astérix), Guillaume Gallienne (Jolitorax), Vincent Lacoste (Goudurix), Valérie Lemercierová (Miss Macintosh), Fabrice Luchini (Jules César)
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 55 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko