Sledovať film
Ať žijí duchové!
online

Film Ať žijí duchové!
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Rodinná komédia plná pesničiek Jaroslava Uhlířa a a Zdeňka Svěráka je plná strašidiel a rpzprávkových kúziel. Hrdinami sú deti, ktoré sa pustia do boja proti niektorým dospelým z ich dediny, keď chcú premeniť starý hrad na poľnohospodársky objekt. Skupina detí však presvedčí hradných duchov a mestských úradníkov , že potrebujú prestavať miestnu zrúcaninu na klubovňu. S výdatnou pomocou duchov, rytiera Viléma Brtníka a jeho dcéry Leontýnky, obývajúcich schátralý objekt, ale aj trpaslíkov, ktorých rytier privolal, sa im podarí dosiahnuť svoj cieľ - hrad je opravený a odovzdaný do starostlivosti detí. A z Leontýnky, ktorá si sťažuje na osud nesmrteľných bytostí, sa vďaka byline darovanej z lásky, stane normálne dievča. Tak prečo neveriť na duchov?

Žáner: Fantasy, Hudba & Umenie, Komédia, Muzikály, Rodinný
Réžia: Oldřich Lipský
Hrajú: Jiří Sovák (rytíř Brtník z Brtníkova), Vlastimil Brodský (Vávra - školní ředitel), Dana Vávrová (Leontýnka - Brtníkova dcera), Jiří Procházka (Janek Dlouhý), Lubomír Lipský (Antonín Jouza - manažer prodeje), Věra Tichánková (paní Pilátová - 'černá kronika')
Krajina: Československo
Rok výroby: 1977
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko