Sledovať film Ať žijí duchové! online

Prehrajte si film Ať žijí duchové! online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ať žijí duchové!
  Trailer k filmu Ať žijí duchové!   Sledovať Ať žijí duchové! online
Žáner:
Fantasy, Hudba & Umění, Komedie, Muzikály, Rodinný
Réžia:
Oldřich Lipský
Hrajú:
Jiří Sovák (rytíř Brtník z Brtníkova), Vlastimil Brodský (Vávra - školní ředitel), Dana Vávrová (Leontýnka - Brtníkova dcera), Jiří Procházka (Janek Dlouhý), Lubomír Lipský (Antonín Jouza - manažer prodeje), Věra Tichánková (paní Pilátová - 'černá kronika')
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1977
Popis:
Dětská hudební komedie o setkání vesnických dětí s duchy ze starého hradu Brtníku.

Rodinná komédia plná pesničiek Jaroslava Uhlířa a a Zdeňka Svěráka je plná strašidiel a rpzprávkových kúziel. Hrdinami sú deti, ktoré sa pustia do boja proti niektorým dospelým z ich dediny, keď chcú premeniť starý hrad na poľnohospodársky objekt. Skupina detí však presvedčí hradných duchov a mestských úradníkov , že potrebujú prestavať miestnu zrúcaninu na klubovňu. S výdatnou pomocou duchov, rytiera Viléma Brtníka a jeho dcéry Leontýnky, obývajúcich schátralý objekt, ale aj trpaslíkov, ktorých rytier privolal, sa im podarí dosiahnuť svoj cieľ - hrad je opravený a odovzdaný do starostlivosti detí. A z Leontýnky, ktorá si sťažuje na osud nesmrteľných bytostí, sa vďaka byline darovanej z lásky, stane normálne dievča. Tak prečo neveriť na duchov?
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski