Film
Balerína

Film Balerína
  Trailer  k filmu Balerína
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Balerína

Príbeh malej baletky, ktorá sníva svoj veľký sen.
Svojich snov by sme sa nikdy nemali vzdať. Hlavne nie, pokiaľ máme vášeň v srdci... Tento príbeh je toho dôkazom. Osirelé dievča Félicie nadovšetko na svete miluje tanec. Sníva o tom, že sa z nej jedného dňa stane slávna tanečnica priamo v Paríži. S pomocou najlepšieho kamaráta Victora sa jej podarí utiecť zo sirotinca a vydá sa na dlhú cestu do hlavného...

Originálny názov:

Leap!

Hrajú: Elle Fanningová (Félicie Milliner), Dane DeHaan (Victor), Carly Rae Jepsen (Odette), Maddie Ziegler (Camille Le Haut), Camille Cottin (Félicie Milliner), Terrence Scammell (Mérante)
Krajina: Francúzsko, Kanada
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie filmu Balerína:

I když jde tanec mimo mě, Ballerina velmi příjemně překvapila. Milý příběh se sympatickou animací připomínající Na Vlásku, dokonce i hudba mi sedla a všechno to krásně podtrhlo prostředí Paříže.
80% Lennys.M
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina