Sledovať film
Ben-Hur
online

Film Ben-Hur
  Trailer  k filmu Ben-Hur
Prehrajte si film Ben-Hur HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Ben-Hur

Brat proti bratovi. Otrok proti cisárovi.
Ben-Hur je epický príbeh Ben-Hura, potomka významného kniežacieho rodu z Jeruzalema, ktorého adoptívny brat Messala, vysokopostavený príslušník rímskej armády, krivo obviní zo zrady. Jeho rodina vrátane milovanej manželky skončí vo väzení a on sám je zbavený majetku a odsúdený na doživotné galeje. Po troch rokoch strávených na mori sa Ben-Hur vracia do vlasti s jedinou myšlienkou - pomstiť sa Messalovi za všetky príkoria, ktoré mu spôsobil. Vyzve ho preto na súboj v pretekoch štvorzáprahov, aby dokázal, že pravda a víťazstvo stoja na jeho strane.

Hrajú: Jack Huston (Judah Ben-Hur), Toby Kebbell (Messala Severus), Rodrigo Santoro (Ježíš), Nazanin Boniadiová (Esther), Ayelet Zurerová (Naomi Ben-Hur), Johan Philip Asbak (Pontius Pilate)
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 57 %
Vysielané na: Cinemax 2

Recenzie filmu Ben-Hur:

Jeden mladej srač, kterému pomohli .. střela z luku a celej život je jinak. Jsou tam souboje, láska, víra.. no tvl.. je tam i ježíš :) chtělo to lepší efekty, výpravu.. a mohl to bejt sakra trhák.. ale i tak to je příjemná podívaná. 70%
60% Antychryst
Je to příjemná a pohodová podívaná na kterou se dá koukat.
50% buryna10
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina