Sledovať film
Black Adam
online

Film Black Adam
  Trailer  k filmu Black Adam
Prehrajte si film Black Adam HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 266 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Black Adam

Téměř pět tisíc let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů - a stejně rychle uvězněn - je Black Adam vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven nastolit v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti.

Hrajú: Dwayne Johnson (Black Adam / Teth Adam), Aldis Hodge (Hawkman / Carter Hall), Pierce Brosnan (Dr. Fate / Kent Nelson), Noah Centineo (Atom Smasher / Al Rothstein), Sarah Shahiová (Adrianna Tomaz), Quintessa Swindell (Cyclone / Maxine Hunkel)
Krajina: USA
Kolekcia: DC Comics
Rok výroby: 2022
Hodnocenie: 62 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO3 26.2.2024 17:00

Recenzie filmu Black Adam:

Ah, na jednu stranu chce být Černej Adam temným antihrdinským filmem, na druhou stranu tam cpe zbytečně primitivní humor a strašnou kopu kýče. Mimo Shazamového Supermana film nabízí zajímavé vedlejší superhrdiny, hlavně Brosnanův Dr Fate je výborný. Bohužel tyto postavy strašně trpí jasnými podobnostmi s konkurenty od Marvelu a přestože Fate vznikl před Strangem, Hawkman před Falconem a Atom před Antmanem, tak MCU své verze pro filmového diváka představil dříve. Kdo nic nečeká, nebude ani zklamaný, oba související Shazamové ale byli lepší.
20% ArsenalEagle
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina