Sledovať film Blade Runner online

Prehrajte si film Blade Runner online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1245 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Blade Runner
  Trailer k filmu Blade Runner   Sledovať Blade Runner online
Žáner:
Drama, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Ridley Scott
Hrajú:
Harrison Ford (Rick Deckard), Rutger Hauer (Roy Batty), Sean Youngová (Rachael), Edward James Olmos (Gaff), M. Emmet Walsh (Bryant), Daryl Hannahová (Pris)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1982
Popis:
Los Angeles 2019.

Policajt Deckard má za úlohu určiť a zlikvidovať genetických replikantov, ktorí sa snažia vystupovať ako ľudské bytosti... Dlhá anotácia: Začiatkom 21. storočia dosiahla spoločnosť Tyrell vo výskume robotov fázu Nexus. Jej výrobky boli takmer identické s ľuďmi, nelíšili sa ani inteligenciou. Ľudia používali replikanty pri nebezpečných výpravách alebo ako otrokov pri kolonizácii iných planét. Po krvavej vzbure replikant v jednej z mimozemských kolónií bol robotom pod trestom smrti zakázaný pobyt na Zemi. Na plnenie tohto nariadenia dozerali špeciálne jednotky Blade Runner, poverené vyhľadávaním a likvidáciou replikantov, ktorí zákaz porušia.
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski