Sledovať film
Bláznivý príbeh Robina Hooda
online

Film Bláznivý príbeh Robina Hooda
  Trailer k filmu Bláznivý príbeh Robina Hooda Trailer
Prehrajte si film Bláznivý príbeh Robina Hooda online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1460 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Mel Brooks sa rozhodol odhaliť skutočnú pravdu o Robinovi Hoodovi!
Robinovi Hoodovi sa podarí ujsť z arabského väzenia. Dopláva cez celé Stredozemné more a Atlantik okolo Španielska a Francúzska až do Anglicka. Spolu s moslimským priateľom so zvláštnym menom Ahchoo dorazia na rodný Robinov hrad Loxsley. Ten však práve odváža exekútor na príkaz zlodušského šerifa z Rotinghamu, ktorý sa chce oženiť s jeho láskou - krásnou pannou Marian. Robin prisahá šerifovi pomstu, pretože zničil jeho rodinu a obral ho o dedičné panstvo. Spriatelí sa so zbojníkmi zo Sherwoodskeho lesa a spolu škodia nielen šerifovi, ale aj zradcovskému princovi Jánovi ktorý ukradol anglický trón svojmu bratovi Richardovi. Richard Levie srdce totiž už roky bojuje v Palestíne s križiakmi a podľa najnovších správ zahynul. Robin však dokáže nemožné - nielenže šerifa zneškodní , ale napriek všetkým úkladom získa aj Marianne a konečne môže odomknúť je pás cudnosti...

Žáner: Komédia, Paródia
Réžia: Mel Brooks
Hrajú: Cary Elwes (Robin Hood), Richard Lewis (Prince John), Roger Rees (šerif of Rotingham), Amy Yasbecková (Maid Marian), Mark Blankfield (Blinkin), Dave Chappelle (Ahchoo)
Krajina: Francúzsko, USA
Rok výroby: 1993
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko