Film
Blbý a blbší

Film Blbý a blbší
  Trailer  k filmu Blbý a blbší
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Lloyd Christmas pracuje ako vodič luxusnej limuzíny a Harry Dunne je zasa šoférom psieho kaderníctva. Obaja priatelia pritom dúfajú, že si onedlho našetria na vysnívaný obchod s červami. Potom však Harry dostane výpoveď a podobne dopadne aj Lloyd, keď cestou na letisko s klientkou havaruje. Všimne si, že Mary Swansonová zabudla pri eskalátore svoj kufrík, avšak márne sa ju pokúša dohoniť. Lloyd však netuší, že v kufríku je výkupné, ktoré Mary dohodnutým spôsobom odovzdávala únoscom... Blbé účesy, blbé oblečenie, blbé výrazy tváre a všetko, čo len blbé môže byť, sprevádza oboch mužov počas ich života aj cesty, ktorú sa rozhodli absolvovať naprieč celou Amerikou. Množstvo neuveriteľných gagov, najmä v podaní najaktuálnejšieho komika Hollywoodu Jima Carryho, je zárukou naozaj skvelého komediálneho zážitku.

Originálny názov:

Dumb & Dumber / Dumb and Dumber / Misled and Uninformed / Dumb Happens

Žáner: Komédia
Hrajú: Jim Carrey (Lloyd Christmas), Jeff Daniels (Harry Dunne), Lauren Hollyová (Mary Swansonová), Mike Starr (Joe Mentaliano), Karen Duffyová (J.P. Shay), Charles Rocket (Nicholas Andre)
Krajina: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocenie: 73 %
Vysielané na: TV DAJTO
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina