Sledovať film
Bonnie a Clyde
online

Film Bonnie a Clyde
  Trailer k filmu Bonnie a Clyde Trailer
Prehrajte si film Bonnie a Clyde online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 117 filmov a 138 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Skutočný príbeh slávnych milencov a bankových lupičov Bonnie Parkerovej a Clyda Barrowa.
Skutočný príbeh milencov a bankových lupičov Bonnie Parkerovej a Clyda Barrowa sa odohráva v USA v čase hospodárskej krízy. Bonnie neuspokojuje fádny život v malom meste na americkom Stredozápade a túži po dobrodružstve i úniku z ťažkej reality. Keď spozná fešáckeho darebáka a drobného zlodeja Clyda, jej život sa náhle zmení. Clyda len nedávno prepustili z väzenia a už sa chce dať na dráhu bankového lupiča. Spolu s Bonnie založia zločineckú bandu, ktorá brázdi Ameriku od Oklahomy po Texas a rabuje banky. Zdá sa, že Bonnie a Clyde sú neporaziteľní a nikto ich nikdy nechytí. Správy o nich postupne prenikajú z mesta do mesta, zo štátu do štátu, až sa z nich napokon stanú hrdinovia titulných strán všetkých novín. Jednoduchí ľudia, ktorí sú v časoch biedy nespokojní s oficiálnymi predstaviteľmi moci a políciou, držia milencom na úteku palce a obdivujú ich napriek chýrom o ich násilných výčinoch. Nič však netrvá večne a aj lásku a život Bonnie a Clyda čaká tragický koniec.

Žáner: Dráma, Krimi
Réžia: Arthur Penn
Hrajú: Warren Beatty (Clyde Barrow), Faye Dunawayová (Bonnie Parkerová), Michael J. Pollard (C.W. Moss), Gene Hackman (Buck Barrow), Estelle Parsonsová (Blanche), Denver Pyle (Frank Hamer)
Krajina: USA
Rok výroby: 1967
Hodnocenie: 77 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська