Film Bournovo ultimátum

Sledovať film
Bournovo ultimátum
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Všetko si pamätá. Nič neodpúšťa.
Vynoril sa z vĺn Stredozemného mora a nemal najmenšie tušenie, kto je. Vtedy sa zrodil Agent bez minulosti. Postupne začal skladať čriepky do svojej životnej mozaiky, až zistil, že jeho minulosť skrýva rad temných miest, ktorými musí znovu prejsť, pokiaľ chce niečo o sebe zistiť. Tak vznikol Bourneov mýtus. Teraz ale stojí elitný tajný agent Jason Bourne na prahu riešenia vlastnej životnej hádanky a chystá sa vyhlásiť Bourneovo ultimátum.

Žáner: Akčný, Dráma, Thriller
Réžia: Paul Greengrass
Hrajú: Matt Damon (Jason Bourne), Julia Stilesová (Nicky), David Strathairn (Noah Vosen), Scott Glenn (Ezra Kramer), Paddy Considine (Ross), Edgar Ramirez (Paz)
Scénár: Tony Gilroy, Scott Z. Burns, George Nolfi
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 80 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko