Film Čekání na Patrika

Sledovať film
Čekání na Patrika
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Čekání na Patrika je druhým celovečerním snímkem Petra Tučka po úspěšném debutu Copak je to za vojáka. Neexistující titulní postavu si vymyslela jedna z dívčích hrdinek filmu, studentka textilní průmyslovky Helenka. Je to postava "muže s velkým M", kterého jí závidí všechny kamarádky. Na třech spolužačkách zachytil autor různé typy mladých dívek: snivou a zamindrákovanou Helenku, která se brání svým komplexům vymyšleným milencem, její realističtější přítelkyni Zuzku, která by sice také dala přednost vysněnému Patrikovi, ale nakonec bude patrně šťastna s méně ideálním Honzou, a vulgární "nymfomanku" Sylvu, která jako motýl přelétá od jednoho milence k druhému, aby nakonec jako jediná čekala na vysněného Patrika...

Žáner: Komédia, Rodinný
Réžia: Petr Tuček
Hrajú: Miroslava Pleštilová (Zuzka), Šárka Marková (Helenka), Monika Kvasničková (Sylva), Jiří Pomeje (Honza), Magda Kutková (Majka), Hana Czivišová (Hana)
Scénár: Petr Tuček
Krajina: Československo
Rok výroby: 1988
Hodnocenie: 42 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko