Sledovať film Chicago online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Chicago
  Trailer k filmu Chicago   Sledovať 1394 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dráma, Hudba & Umenie, Komédia, Krimi, Muzikály
Réžia:
Rob Marshall
Hrajú:
Taye Diggs (kapelník), Cliff Saunders (inspicient), Catherine Zeta-Jonesová (Velma Kellyová), Renée Zellwegerová (Roxie Hartová), Dominic West (Fred Casely), Jayne Eastwoodová (paní Borusewiczová)
Scénár:
Bill Condon, Bob Fosse, Fred Ebb, Maurine Dallas Watkins
Krajina:
USA, Nemecko
Rok výroby:
2002
Popis:
Muzikál väčší ako život...

Zvodná speváčka Velma Kelly (Catherine Zeta - Jones), ktorá zabila svojho manžela a sestru, po tom, čo ich pristihla in flagranti, a Roxie Hart, ktorá zavraždila svojho milenca, keď zistila, že z nej neurobí hviezdu, sa v Chicagu dvadsiatych rokov ocitnú spolu v jednom väzení. Aby unikli trestu, musia sa s pomocou šikovného právnika (Richard Gere) stať...
Hodnocenie:
73 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko