Sledovať film Chyťte doktora online

Prehrajte si film Chyťte doktora online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1203 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Chyťte doktora
  Trailer k filmu Chyťte doktora   Sledovať Chyťte doktora online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Martin Dolenský
Hrajú:
Michal Malátný (MUDr. Michal Goldberg), Tatiana Vilhelmová (Jana Goldbergová / Klára Spurná), Pavel Bém (taxikář), Dagmar Bláhová (Serafína Pustinová), Filip Brouk (Happy father), Martin Dolenský (zdravotník)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Komédia o láske a jej následkoch.

Michal Goldberg je nádejný gynekológ, žije so svojou ženou a má malé dieťa. Jedného dňa sa však zobudí, vyrazí do práce a ako prvý narazí na svoju milenku, ktorá je tehotná. Zatiaľ čo ju chce poslať priamo na sál, ona zavolá jeho žene a Michalove preteky s časom sa môžu začať. Do toho všetkého musí ešte stihnúť zápas v rugby a televízny program o výhodách a nevýhodách monogamných vzťahov. Vo filme sledujeme spolu 3 varianty tohto dňa, keď v tej prvej sa Michal vracia k manželke, v tej druhej zostáva u milenky a v tej tretej neurobí ani jedno ani druhé...
Hodnocenie:
54 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski