Sledovať film Což takhle dát si špenát online

Prehrajte si film Což takhle dát si špenát online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1315 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Což takhle dát si špenát
  Trailer k filmu Což takhle dát si špenát   Sledovať Což takhle dát si špenát online
Žáner:
Komedie, Science Fiction
Réžia:
Václav Vorlíček
Hrajú:
Vladimír Menšík (Zemánek), Jiří Sovák (Liška), Iva Janžurová (Paní Lišková), Michal Kocourek (Zemánek - dítě), Ondřej Hach (Liška - dítě), František Filipovský (Děda Liška)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1977
Popis:
Sotva sa totiž Jarda Zemánek a Franta Liška dostanú z väzenia, kde sa ocitli za nepodarenú krádež liehu, už majú ďalší plán. Oboch si totiž najme majiteľ kozmetického salónu v hoteli Imperial, ktorý spolupracuje s docentom Mlejnkom z výskumného ústavu, kde práve vynašli prístroj na regeneráciu starých dojníc. Chce, aby získali presnú kópiu prístroja, ktorá má bohatým dámam prinavrátiť ich stratenú mladosť. Tento omladzovací program však má svoje úskalie: kto chce podstúpiť liečebnú kúru, v danom období nesmie jesť špenát, pretože ten účinky prístroja radikálne znásobuje.
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko