Film Čtvrtá mocnost

Sledovať film
Čtvrtá mocnost
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Hrozivo realistický pohľad na život v Moskve, ovládaný politickými záujmami.
Paul Jensen je novinár. Práve odchádza z Berlína. Vydáva sa ďaleko na východ, do Moskvy, aby začal pracovať v bulvárnych novinách, ktoré riadi jeho mentor Alexej Onegin. Neobyčajne rýchlo dokáže novinám navrátiť zašlý lesk a slávu. Zvýšiť ich predaj. Paulov život je jedna veľká párty, až kým nespozná očarujúcu herečku Katju a nezamiluje sa. Katja ho prinúti dať do novín politicky ladený nekrológ. Od tej chvíle sa spustí reťaz udalostí, ktoré obrátia Paulovi život hore nohami. Je zatknutý ako terorista. Po tom, ako ho po Oneginovej pomoci prepustia, musí čeliť ďalším tajomstvám, tentoraz z vlastnej minulosti. A odhaliť politické sprisahanie namierené proti nemu samému. Začínajú sa preteky s časom.

Žáner: Thriller
Réžia: Dennis Gansel
Hrajú: Moritz Bleibtreu (Paul Jensen), Kasia Smutniaková (Katja), Max Riemelt (Dima), Rade Serbedzija (Onjegin), Mark Ivanir (Aslan), Javgenji Sitochin (Nevsky)
Scénár: Pierre Peters-Arnolds, Dennis Gansel, Florian Schumacher
Krajina: Nemecko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 61 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko