Sledovať film Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý online

Prehrajte si film Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1338 filmov a 105 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý
  Trailer k filmu Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý   Sledovať Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý online
Žáner:
Akční, Horor, Komedie
Réžia:
Tommy Wirkola
Hrajú:
Vegar Hoel (Martin), Orjan Gamst (Herzog), Martin Starr (Daniel), Jocelyn DeBoer (Monica), Ingrid Haas (Blake), Stig Frode Henriksen (Glenn Kenneth)
Krajina:
Norsko, Island
Rok výroby:
2014
Popis:
Stará nenávist netrouchniví.

V roce 2009 přinesl Wirkola na stříbrná plátna kin hororovou komedii Mrtvý sníh, ve které nechal ožít nacistické zombie na zamrzlých pláních severního Norska. Jejich mise však neskončila a ve snímku Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý se chystají na totální genocidu, aby tak dostáli svému poslání - nastolit vládu jednoho vůdce. Pokud si myslíte si, že váš nejhorší den je ten, kdy zabijí vaši přítelkyni sekyrou, vám uříznou motorovou pilou ruku a s hrůzou v očích sledujete, jak armáda nacistických zombie požírá vaše kamarády, tak to se šeredně mýlíte. To je teprve začátek.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski