Sledovať film Den pro mou lásku online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Den pro mou lásku
  Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Juraj Herz
Hrajú:
Marta Vančurová (Marie), Vlastimil Harapes (Petr), Sylva Kamenická (Maruška), Jiřina Šejbalová (Bernardová), Dana Medřická (Petrova matka), Eva Sitteová (Hanka (pod jménem Píchová))
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1976
Popis:
Neobyčajne pôsobivý, komorne ladený psychologický príbeh mladých manželov, ktorých osud postaví pred tragickú skúšku.

Petr a Marie Staškovci žijú trochu bohémsky v podkrovnom byte starého domu. On končí štúdiá na stavebnej fakulte, ona, profesionálna fotografka, je teraz doma so štvorročnou dcérkou Maruškou. Do harmonického rodinného života však zasiahne tragicky smrť dievčatka, ktoré zomrie na zápal mozgových blán. Marii sa náhle zrúti celý svet, nedokáže normálne fungovať. S manželom sa postupne začínajú odcudzovať. Podarí sa ich vzťah zachrániť?
Hodnocenie:
77 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski