Sledovať film Diabol nosí Pradu online

Prehrajte si film Diabol nosí Pradu online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Diabol nosí Pradu
  Trailer k filmu Diabol nosí Pradu   Sledovať Diabol nosí Pradu online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
David Frankel
Hrajú:
Meryl Streepová (Miranda Priestlyová), Anne Hathawayová (Andy Sachsová), Emily Bluntová (Emily), Stanley Tucci (Nigel), Simon Baker (Christian Thompson), Adrian Grenier (Nate)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Svižná snímka s vynikajúcim výkonom oscarovej Meryl Streepovej.

Absolventka vysokej školy Andy Sachsová úspešne prešla výberovým konaním na post asistentky šéfky módneho časopisu Runway, tvrdej a neľútostnej Mirandy Priestlyovej. Andy žije v jednoduchých pomerov s priateľom Nateom, kuchárom. Jej začiatky na poste, pre ktorý by sa vraždilo, nie je najšťastnejší. Vlastne nie je šťastný ani pre tých, čo tam pracujú roky. Miranda bez štipky ľútosti totiž zničí každého, ale Andy sa rozhodne, že sa nedá. Zmení svoj štýl obliekania, stane sa znalkyňou módy a dokonalou manhattanskou kráskou. Svet módy ju vťahuje do seba a andy si spočiatku ani neuvedomuje, ako veľmi sa zmenila...
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski