Sledovať film E. A. Poe: Podivný experiment online

Prehrajte si film E. A. Poe: Podivný experiment online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1224 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film E. A. Poe: Podivný experiment
  Trailer k filmu E. A. Poe: Podivný experiment   Sledovať E. A. Poe: Podivný experiment online
Žáner:
Thriller
Réžia:
Brad Anderson
Hrajú:
Kate Beckinsaleová (Eliza Graves), Jim Sturgess (Edward Newgate), David Thewlis (Mickey Finn), Brendan Gleeson (Alienist), Ben Kingsley (Silas Lamb), Michael Caine (Dr. Salt)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nikto nie je tým, kým sa zdá.

Hrdinom filmu E. A. Poe: Archa bláznov je mladý, čerstvo vyštudovaný lekár Edward, ktorý na konci 19. storočia prichádza na prax do psychiatrického ústavu ležiaceho v hmle v odľahlom kúte hôr. Tu ho privíta šéf lekárskeho tímu, jeho asistent a záhadná kráska Eliza, trpiaca panickou hrôzou z akéhokoľvek telesného dotyku. Edward je zasväcovaný do tunajších liečebných metód a je v šoku. Dr. Lamb je príkladom osvieteného prístupu, voči bláznom je ústretový a svojmu tímu vštepuje, aby rešpektovali
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski