Sledovať film Ecce Homo Homolka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Ecce Homo Homolka
  Trailer k filmu Ecce Homo Homolka   Sledovať 1354 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jaroslav Papoušek
Hrajú:
Josef Šebánek (Děda), Marie Motlová (Babí), František Husák (Ludva), Helena Růžičková (Heduš), Matěj Forman (Máťa), Petr Forman (Péťa)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Slávna trpká komédia o obyčajnej nedeli v rodine jedného obyčajného Čecha.

Pražský taxikár Ludva Homolka žije spolu so svojou ženou Heduš a synmi - dvojčatami Péťom a Máťom v spoločnej domácnosti so svojimi rodičmi. V jednu krásnu nedeľu sa vyberú na rodinný výlet. Zdá sa, že bude vydarený, každý z nich si užíva nádherný deň. Idylu preruší ženský hlas volajúci o pomoc. Les urýchlene opúšťajú celé húfy ľudí. Homolkovci sa vrátia domov k nedeľnému obedu. Popoludní sa babi, Heduš a deti vyberú do Chuchle na preteky koní. Dedo sa chystá na futbal, ale Ludva musí ísť s rodinou. V Chuchli sa ihneď opije a dôsledky sú naozaj tristné...
Opitý Ludva je svedkom aj účastníkom množstva nešťastných hádok a vybavovania si účtov medzi členmi rodiny. Televízia nefunguje, a tak sú odkázaní sami na seba. Dedo potešený futbalom stráca náladu vzuápätí, keď musí postlať manželskú posteľ, ktorú rozhádzal. Babi na uhoľ spáli rezne, ktoré smaží k večeri.
Nedeľa sa končí. Heduš plače, že je tučná a nešťastná, babi pre to isté a muži sú nešťastní, že sa zle oženili. Oba páry potom tancujú na Beethovenovu Ódu na radosť, ktorá zaznie z rozhlasu...
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski