Sledovať film Ecce Homo Homolka online

Prehrajte si film Ecce Homo Homolka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1209 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ecce Homo Homolka
  Trailer k filmu Ecce Homo Homolka   Sledovať Ecce Homo Homolka online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jaroslav Papoušek
Hrajú:
Josef Šebánek (Děda), Marie Motlová (Babí), František Husák (Ludva), Helena Růžičková (Heduš), Matěj Forman (Máťa), Petr Forman (Péťa)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Slávna trpká komédia o obyčajnej nedeli v rodine jedného obyčajného Čecha.

Pražský taxikár Ludva Homolka žije spolu so svojou ženou Heduš a synmi - dvojčatami Péťom a Máťom v spoločnej domácnosti so svojimi rodičmi. V jednu krásnu nedeľu sa vyberú na rodinný výlet. Zdá sa, že bude vydarený, každý z nich si užíva nádherný deň. Idylu preruší ženský hlas volajúci o pomoc. Les urýchlene opúšťajú celé húfy ľudí. Homolkovci sa vrátia domov k nedeľnému obedu. Popoludní sa babi, Heduš a deti vyberú do Chuchle na preteky koní. Dedo sa chystá na futbal, ale Ludva musí ísť s rodinou. V Chuchli sa ihneď opije a dôsledky sú naozaj tristné...
Opitý Ludva je svedkom aj účastníkom množstva nešťastných hádok a vybavovania si účtov medzi členmi rodiny. Televízia nefunguje, a tak sú odkázaní sami na seba. Dedo potešený futbalom stráca náladu vzuápätí, keď musí postlať manželskú posteľ, ktorú rozhádzal. Babi na uhoľ spáli rezne, ktoré smaží k večeri.
Nedeľa sa končí. Heduš plače, že je tučná a nešťastná, babi pre to isté a muži sú nešťastní, že sa zle oženili. Oba páry potom tancujú na Beethovenovu Ódu na radosť, ktorá zaznie z rozhlasu...
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski