Sledovať film
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
online

Film Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
  Trailer k filmu Eternal Sunshine Of The Spotless Mind Trailer
Prehrajte si film Eternal Sunshine Of The Spotless Mind HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 076 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Joel je šokovaný, keď jedného dňa náhodou zistí, že jeho priateľka Clementine si nechala vymazať z mysle svoje spomienky na ich spoločný vzťah. V depresii kontaktuje vynálezcu tohto procesu, Dr. Howarda Mierzwiaka, a požiada ho o to isté - aby mu on z jeho spomienok vymazal Clementine. Lenže ako Joelove spomienky postupne miznú, začne znovu objavovať svojou láskou ku Clementine. Joel využije každú časť svojho mozgu, aby proces vymazávania myšlienok zastavil... Pred niekoľkými rokmi večeral režisér Michel Gondry v Londýne s priateľom, umelcom Pierrom Bismuthom. V tú noc Bismuth navrhol provokatívnu myšlienku - čo ak vám príde poštou oznámenie, že ste bol vymazaný z mysle nejakej osoby, a že s ňou nemáte kontaktovať? Na základe tejto debaty bol neskôr nakrútený film o tom, ako používame spomienky a ako nás ovplyvňujú.

Réžia: Michel Gondry
Hrajú: Jim Carrey (Joel Barish), Kate Winsletová (Clementine Kruczynskiová), Gerry Robert Byrne, Elijah Wood (Patrick), Thomas Jay Ryan (Frank), Mark Ruffalo (Stan)
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 83 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii English Club TV 4.12.2022 17:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська