Film Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

Sledovať film
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Joel je šokovaný, keď jedného dňa náhodou zistí, že jeho priateľka Clementine si nechala vymazať z mysle svoje spomienky na ich spoločný vzťah. V depresii kontaktuje vynálezcu tohto procesu, Dr. Howarda Mierzwiaka, a požiada ho o to isté - aby mu on z jeho spomienok vymazal Clementine. Lenže ako Joelove spomienky postupne miznú, začne znovu objavovať svojou láskou ku Clementine. Joel využije každú časť svojho mozgu, aby proces vymazávania myšlienok zastavil... Pred niekoľkými rokmi večeral režisér Michel Gondry v Londýne s priateľom, umelcom Pierrom Bismuthom. V tú noc Bismuth navrhol provokatívnu myšlienku - čo ak vám príde poštou oznámenie, že ste bol vymazaný z mysle nejakej osoby, a že s ňou nemáte kontaktovať? Na základe tejto debaty bol neskôr nakrútený film o tom, ako používame spomienky a ako nás ovplyvňujú. „Keď ich stratíme skôr, ako zomrieme, je to tragické,“ hovorí jeden z jeho autorov, Gondry...

Žáner: Dráma, Komédia, Romantický, Science Fiction
Réžia: Michel Gondry
Hrajú: Jim Carrey (Joel Barish), Kate Winsletová (Clementine Kruczynskiová), Gerry Robert Byrne, Elijah Wood (Patrick), Thomas Jay Ryan (Frank), Mark Ruffalo (Stan)
Scénár: Pierre Bismuth, Michel Gondry, Charlie Kaufman
Krajina: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocenie: 83 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko