Sledovať film Foter je lotor online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Foter je lotor
  Trailer k filmu Foter je lotor   Sledovať 1234 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Romantický
Réžia:
Jay Roach
Hrajú:
Robert De Niro (Jack Byrnes), Ben Stiller (Gaylord 'Greg' Focker), Teri Polová (Pam Byrnesová), Blythe Dannerová (Dina Byrnesová), Nicole DeHuffová (Deborah Byrnesová), Jon Abrahams (Denny Byrnes)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Konečne našiel dievča svojich snov, ale pre jej otca sa stal nočnou morou. V hlavnej úlohe Robert De Niro.

Nejeden mladý muž už zažil horúce chvíle, keď ho začala „prešetrovať“ rodina jeho nastávajúcej. A v navlas rovnakej situácii je aj Greg, ktorý sa vonkoncom nepáči svojmu budúcemu svokrovi, bývalému agentovi CIA. Greg sa vie strápniť totiž v tých najneočakávanejších situáciách, a tak nečudo, že svadba sa stáva vidinou. Snímka je majstrovským koncertom nielen Roberta DeNira, ale aj Bena Stillerra.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski