Film Hlavu vzhůru

Sledovať film
Hlavu vzhůru
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Bojovať. Veriť. Nestrácať nádej.
Sociálna dráma o tom, aké je to dospievať na hrane zákona a nestrácať nádej. Malony sa pohybuje na hrane od svojich šiestich rokov. Výbušný, vzdorovitý chlapec z problémovej rodiny sa pravidelne dostáva do konfliktu so zákonom a privádza do zúfalstva sudkyňu Florence i sociálneho pracovníka Yanna, ktorí usilovne hľadajú cestu, ako mladého delikventa uchrániť pred vlastným temperamentom i väzením. Napriek všetkým pokusom sa však Malony zdá byť strateným prípadom, pre ktorého nemá sociálny systém inú alternativu ako trest.

Žáner: Dráma
Réžia: Emmanuelle Bercotová
Hrajú: Catherine Deneuveová (Juge Florence Blaque), Rod Paradot (Malony), Benoît Magimel (Yann), Sara Forestierová (Séverine), Diane Rouxel (Tess), Elisabeth Mazevová (Claudine)
Scénár: Marcia Romano, Emmanuelle Bercotová
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 70 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko