Sledovať film Hlavu vzhůru online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Hlavu vzhůru
  Trailer k filmu Hlavu vzhůru   Sledovať 1349 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
Emmanuelle Bercotová
Hrajú:
Catherine Deneuveová (Juge Florence Blaque), Rod Paradot (Malony), Benoît Magimel (Yann), Sara Forestierová (Séverine), Diane Rouxel (Tess), Elisabeth Mazevová (Claudine)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Bojovať. Veriť. Nestrácať nádej.

Sociálna dráma o tom, aké je to dospievať na hrane zákona a nestrácať nádej. Malony sa pohybuje na hrane od svojich šiestich rokov. Výbušný, vzdorovitý chlapec z problémovej rodiny sa pravidelne dostáva do konfliktu so zákonom a privádza do zúfalstva sudkyňu Florence i sociálneho pracovníka Yanna, ktorí usilovne hľadajú cestu, ako mladého delikventa uchrániť pred vlastným temperamentom i väzením. Napriek všetkým pokusom sa však Malony zdá byť strateným prípadom, pre ktorého nemá sociálny systém inú alternativu ako trest.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski