Sledovať film Hogo fogo Homolka online

Prehrajte si film Hogo fogo Homolka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Hogo fogo Homolka
  Trailer k filmu Hogo fogo Homolka   Sledovať Hogo fogo Homolka online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Jaroslav Papoušek
Hrajú:
Marie Motlová (babička), Josef Šebánek (dědeček), Helena Růžičková (Hedus), František Husák (Ludva), Josef Kolb (pradědeček), Josefa Pechlatová (prababička)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Trpká komédia o „normálnej“ pražskej rodinke, o novom aute a pradeduškovej veselej ceste na onen svet. Pokračovanie mimoriadne úspešnej snímky Ecce homo Homolka.

Rodina Homolkovcov - Ludva a Heduš, Ludvovi rodičia a Ludove deti, dvojčatá Péťa a Máťa - oslavuje významnú udalosť - kúpu auta. Auto treba vyskúšať, hoci prvú jazdu sprevádza kopa drobných nepríjemností, nadšenie ich neopúšťa. Keď Ludva dostane správu, že prastarý otec čoskoro zomrie, vyrazia do juhočeskej dedinky, aby sa s ním rozlúčili. Tam ich však čaká nejedno prekvapenie - prababička ich nečakala, nič nemá prichystané a pradedo nie je vôbec doma. Vyrazil totiž na prehliadku loveckých psov...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski