Sledovať film Holka z města online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 103 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Holka z města
  Trailer k filmu Holka z města   Sledovať 1348 filmov a 103 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Romantický
Réžia:
Jonas Elmer
Hrajú:
Renée Zellwegerová (Lucy Hillová), Harry Connick Jr. (Ted Mitchell), Siobhan Fallonová (Blanche Gundersonová), J.K. Simmons (Stu Kopenhafer), Mike O'Brien (Lars Ulstead), Mike O'Brian (Lars Ulstead)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Láska nebo kariéra?

Potom ako vysokopostavená konzultantka Lucy opustila slnkom zaliate Miami, jej domov a bezpečné útočisko, kde sa nemusíte báť toho, že by sa z vašich lodičiek stali smrteľne nebezpečné nástroje, sa ocitla uprostred snehom zaviateho mestečka v mrazivej Minnesote, aby postavila na nohy miestnu továreň. Po veľmi nevydarenom stretnutí s novými spoluobyvateľmi a veľmi šarmantným, trochu drsným zástupcom odborov sa Lucy dostáva do mnohých , vskutku nepríjemných a hlavne trápnych situácii, ale po čase sa adaptuje na miestny život, a keď príde čas na záchranu továrne, ktorú sa vedenie odhodlalo zavrieť, Lucy sa rozhodne svoje priority dostatočne prehodnotiť.
Hodnocenie:
56 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski