Sledovať film
Homolka a tobolka
online

Film Homolka a tobolka
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Tretie pokračovanie úspešných satirických komédií o jednej celkom „normálnej“ českej rodinke.
Rodina Homolkovcov - dedo a babi, ich syn Ludva, nevesta Heduš a vnuci, dvojčatá Péťa a Máťa - sa vyberie na zimnú rekreáciu v Špindlerovom Mlýně. A keďže malomeštiaci chcú minúť čo najmenej, ale užiť si čo najviac, robia všetko, aby to tak bolo. Lenže... Už cestou do zotavovne Radost ich stretne rad nepríjemností, o ktoré sa vo veľkej miere postará nový kultúrny referent, neúspešný pražský výtvarník Bradáček. Problémy pokračujú aj v zotavovni. Dve rodiny, ktorá sa navzájom nepoznajú. By mali bývať v spoločnej izbe a túto nepríjemnú situáciu by mohli vyriešiť Homolkovci, ktorí majú dve oddelené izby. Tí však kategoricky odmietnu akúkoľvek zmenu. Zaplatili si a chcú si teda užiť. Všetko vystupňuje referent Boháček, podporovaný navyše aj Burdovcami a Novákovcami (V, ktorí neprestávajú usilovať o získanie izieb rodiny Homolkovcov. Zdá sa, že túžba po pokojnej dovolenke sa nesplní..

Žáner: Komédia
Hrajú: Josef Šebánek (dědeček), Marie Motlová (babička), Helena Růžičková (Heduš), František Husák (Ludva), Jiří Hrzán (Bedřich Bradáček), Iva Janžurová (Burdová)
Scénár: Jaroslav Papoušek
Krajina: Československo
Rok výroby: 1972
Hodnocenie: 77 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko