Sledovať film Hrbáč online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 115 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Hrbáč
  Trailer k filmu Hrbáč   Sledovať 1297 filmov a 115 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Romantický
Réžia:
André Hunebelle
Hrajú:
Jean Marais (Henri de Lagardčre), Bourvil (Passepoil), Sabine Sesselmannová (Isabelle), Jean Le Poulain (Peyrolles), Hubert Noël (Philippe de Nevers), Paulette Dubostová (Dame Marthe)
Scénár:
Paul Féval, Pierre Foucaud, Jean Halain, André Hunebelle
Krajina:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1959
Popis:
Statočný šľachtic Lagardere je svedkom zákernej vraždy Filipa de Nevers, spáchanej kráľovým obľúbencom Gonzagom, ktorý sa tak chce zmocniť veľkého majetku Neversovcov. Sľúbi umierajúcemu, že pred Gonzagovými úkladmi zachráni jeho malú dcérku Auroru. Tajne odvezie dieťa do Španielska, kde je vychovávané a po pätnástich rokoch ju privedie matke, ktorá nikdy neprestala veriť, že sa raz so svojím dieťaťom stretne. Lagardere sa vracia do Paríža v maske, v ktorej ho nikto nespozná...
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 115 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko