Film
Hvězda jede na jih

Film Hvězda jede na jih
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Velký pražský džezový orchestr právě odjíždí na hudební festival do Jugoslávie. Jejich cesta je naplánována do těch nejmenších detailů, ale nečekané komplikace způsobí, že hvězda orchestru, zpěvačka Soňa Klánová, zmešká společný odjezd vlakem. Jediným řešením je v tu chvíli letadlo. Toto rozhodnutí s sebou přinese řadu nedorozumění a omylů, díky kterým se původně klidný a příjemný zájezd změní v šílenou honičku spojenou přímo s hororovými okamžiky.

Žáner: Komédia, Hudobné
Réžia: Oldřich Lipský
Hrajú: Gordana Mileticová (Soňa Klánová - zpěvačka), Rudolf II. Hrušínský (řidič), Joža Gregorin (řidič Dargo), Barbara Polomská (Lída), Ludmila Píchová (tábornice Nademlejnská), Rudolf Deyl (Alfréd Nečásek)
Rok výroby: 1958
Hodnocenie: 44 %
Vysielané na: CS Film
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська