Film Ideál septimy

Sledovať film
Ideál septimy
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Středoškolačka Věra i její spolužáci jsou nadšenými obdivovateli jednoho operetního skladatele - a zažijí překvapení, když zjistí, že vedle lehké múzy se jejich idol věnuje i výrobě protiplynových masek. Ve filmu dokonce spatříme dokumentární záběry z veřejného cvičení civilní obrany. Vznikl tak dívčí románek s brannou tendencí, prozrazující i dobu vzniku - do kin se film dostal v září 1938

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Václav Kubásek
Hrajú: Zdeňka Baldová (Tumová), Bedřich Bozděch (Kohoutek), Miluska Bromová (studentka), Karel Černý (doktor), Jiří Dohnal (Jiří), Eman Fiala (Viktor)
Scénár: Karel Feix, Karel Melíšek
Krajina: Československo
Rok výroby: 1938
Hodnocenie: 72 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko