Sledovať film
Instalatér z Tuchlovic
online

Film Instalatér z Tuchlovic
  Trailer  k filmu Instalatér z Tuchlovic
Prehrajte si film Instalatér z Tuchlovic HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 126 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Štyridsaťročný Luboš Cafourek je svojrázny inštalatér z obce Tuchlovice pri Prahe. Je zručný a poctivý, so všetkým si poradí, žiadnej práce sa nikdy nezľakne. Nemá auto, za zákazníkmi jazdí na bicykli alebo autobusom, prípadne sa nechá odviezť. Mobil nepoužíva, telefonáty za neho vyriaďuje jeho matka, ktorá mu tiež varí a nakupuje, perie, robí účtovníctvo a riadi chod celej domácnosti. Luboš má vždy na všetko nečakanú a vtipnú odpoveď, ale praktický a spoločenský život mu uniká medzi prstami. Za prácu si nedokáže vypýtať primerané peniaze, kamarátom opravuje zadarmo a to, čo zarobí, hneď minie za jedlo pre túlavé mačky alebo za hazard. Luboš všetko nepríjemné odsúva na "neskôr" alebo na "uvidíme". Všetky jeho pokusy o kontakt so ženami končia fiaskom a mama sa márne snaží, aby si syn konečne našiel partnerku...

Žáner: Komédia
Réžia: Tomáš Vorel
Hrajú: Jakub Kohák (Luboš Cafourek), Eva Holubová (Lubošova matka), Filip Blažek (Sýkora), Jan Budař (Radek), Petr Čtvrtníček (Pepa), Gabriela Heclová (Constable)
Scénár: Tomáš Vorel
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 58 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 1.8.2023 21:57
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina