Film
Já už budu hodný, dědečku

Film Já už budu hodný, dědečku
  Trailer  k filmu Já už budu hodný, dědečku
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Starnúci herec Theodor Bergner sa v práci chová ako primadona, v súkromí ako dokonalý grobian a cholerik. Všetci ľudia bez výnimky ho rozčuľujú, v lepšom prípade má pre nich len podráždené odvrknutie, častejšie však priame urážky. Na viac je obdarovaný veľmi zvláštnym druhom humoru, vyžíva sa v tom, že privádza druhých do rozpakov. Jedného dňa stretáva vo vlaku akéhosi starého pána, z ktorého sa vykľuje čarovný deduško. A od tej chvíle sa Theodor vezie na kĺzačke nepríjemných situácií. Presne podľa príslovia

Originálny názov:

Já už budu hodný, dědečku!

Žáner: Komédia
Réžia: Petr Schulhoff
Hrajú: Miloš Kopecký (Theodor Bergner), Alena Vránová (Olga Bergnerová), Ladislav Pešek (dědeček), František Filipovský (psychiatr), Svatopluk Beneš (Basta), Darja Hajská (soused)
Scénár: Petr Schulhoff
Krajina: Československo
Rok výroby: 1979
Hodnocenie: 67 %
Vysielané na: CS Film
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina