Sledovať film Jan Cimbura online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Jan Cimbura
  Trailer k filmu Jan Cimbura   Sledovať 1369 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama
Réžia:
František Čáp
Hrajú:
Gustav Nezval (Jan Cimbura), Jiřina Štěpničková (Marjanka), Jaroslav Průcha (farmář Kovanda), Marie Brožová (Rozarko Kovandová), Vilém Pfeiffer (Josef Piska), Vladimír Šmeral (Bartik, výtržník)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1941
Popis:
Proslulý jihočeský silák G. Nezval zkrotí nejen pár splašených koní, ale i J. Štěpničkovou.

Jan Cimbura prodělal vojnu a odchází jako pacholek na venkovský statek. Majitel gruntu v něm dostane tu nejlepší oporu - Cimbura je vzdělaný, pracovitý, poctivý a mimořádný silák. Zachrání děti z hořícího lesa, postaví se proti loupeživým banditům, dokáže se postavit silou proti celému mužskému osazenstvu venkovské zábavy. Nakonec se postará i o kdysi vysněnou, ale jemu osudem odepřenou, venkovskou krasavici Marjánku, která ovdoví.
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski