Sledovať film Jason Bourne online

Prehrajte si film Jason Bourne online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1369 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Jason Bourne
  Trailer k filmu Jason Bourne   Sledovať Jason Bourne online
Žáner:
Akční, Thriller
Réžia:
Paul Greengrass
Hrajú:
Matt Damon (Jason Bourne), Tommy Lee Jones (CIA Director Robert Dewey), Alicia Vikander (Heather Leeová), Vincent Cassel (Asset), Julia Stilesová (Nicky Parsonsová), Riz Ahmed (Aaron Kalloor)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Jason Bourne už poskladal skoro všetky úlomky svojej rozbitej životnej mozaiky. Potrestal väčšinu pohlavárov tajnej organizácie, ktorá z neho stvorila dokonalý stroj na zabíjanie. Teraz chce hodiť minulosť za hlavu, žiť jednoducho zo dňa na deň a venovať sa tomu, čo ho baví - ilegálnym boxerským zápasom. Z pohodlia ho vytrhne bývalá kolegyňa, skúsená agentka Nicky Parsonsová, ktorá mu pripomenie, že odpovede na tie najdôležitejšie otázky ešte nedostal. Keď sa Jason vzápätí takmer stane obeťou nájomného vraha, znovu sa pustí do boja s CIA, jej nekompromisným riaditeľom Robertom Deweym a nebezpečne bystrou analytičkou Heather Leeovou. Bourne sa znovu ocitá na dobre známej horúcej pôde - v prostredí, kde nemôže veriť nikomu a ničomu. Aby v ňom prežil, musí si spomenúť na všetko, čo sa naučil v tajnom programe vládnej agentúry, ktorá z neho stvorila dokonalého zabijaka.
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski