Sledovať film
Kam slunce nechodí...
online

Film Kam slunce nechodí...
  Trailer  k filmu Kam slunce nechodí...
Prehrajte si film Kam slunce nechodí... HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 289 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Kam slunce nechodí...

Někdy stojí člověk před těžkým rozhodnutím. Na jedné misce vah je morálka, na druhé jsou peníze. Teoreticky snadná rovnice pro počestného člověka. Jenže být chudý, jak kostelní myš, a porušením věrnosti pomoci svým nejbližším, to je dilema. Prodám-li svou mravnost, může to přinést rodinné štěstí?

Originálny názov:

Kam slunce nechodí

Žáner: Komédia
Réžia: Ivo Novák
Scénár: Gustav Oplustil
Krajina: Československo
Rok výroby: 1971
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 12.11.2023 15:10

Recenzie filmu Kam slunce nechodí...:

Báječná komedie. Výborný MENŠÍK, JANŽUROVÁ září, Marie DRAHOKOUPILOVÁ prudce elegantní (i co se výkonu týče), nezvyklý námět a přesto se snad v životě mohl stát. Prostě úžasné. Tento film by měl být ve "Zlatém fondu českých filmů". O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)
70% adidasss115
Skvělá komedie s takřka geniálním námětem a zápletkou. Škoda, že je tak trochu v zapomnění. Určitě by is zasloužila nějakou tu reprizu v televizi místo stupidních seriálů. Září zde Vladimír Menšík jako obecní kozel, kterého neméně dobře doplňují Iva Janžurová, Waldemar Matuška a další. "On ti nabídl peníze, když uděláš dítě jeho manželce?" - "Jo, je to blbost." - "Počkej, ty peníze by se nám moc hodily, pro rodinu to musíš udělat." - "Moc se mi nechce, ale dobře tedy." - "Ty kurevníku, ty chlípníku nemravná!"
90% karelung
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina