Film Kill Bill 1.

Sledovať film
Kill Bill 1.
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Bývalá členka špičkového vražedného komanda Čierna Mamba sa rozhodne navždy skončiť s minulosťou a chce sa vydať. Jej svadobný deň sa však zmení na krvavé jatky v okamihu, keď na ňu zaútočí jej bývalý šéf Bill a pokúsi sa ju zabiť. Mladá žena však nezomrie, i keď si to všetci myslia: šťastnou náhodou útok prežije, ale upadne do kómy. Po mučivo dlhých rokoch sa vracia z temného prahu smrti s jedinou myšlienkou: pomstiť sa všetkým, ktorí jej ublížili, bez ohľadu na to, čo ich k tomu viedlo. Ku všetkému odhodlaná hrdinka, ktorá si hovorí

Žáner: Akčný, Dráma, Komédia, Krimi, Thriller
Réžia: Quentin Tarantino
Hrajú: Uma Thurmanová (Nevěsta), Lucy Liu (O-Ren Ishi), Vivica A. Foxová (Vernita Greenová), Daryl Hannahová (Elle Driverová), David Carradine (Bill), Michael Jai White (Alburt/Da Moe)
Scénár: Quentin Tarantino, Uma Thurmanová
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 81 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko