Sledovať film
Koncert
online

Film Koncert
  Trailer  k filmu Koncert
Prehrajte si film Koncert HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 094 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Pred tridsiatimi rokmi bol Andrej Simoniovich Filipov hviezdou - uznávaným dirigentom najväčšieho orchestra v Rusku. Teraz má 50 rokov a stále tam pracuje - ale iba ako upratovač. Za komunistov ho totiž vyhodili, pretože odmietol splniť príkaz a zbaviť sa všetkých židovských hudobníkov (vrátane jeho njlepšieho kamaráta). Odvtedy prepadáva striedavo alkoholu a depresiám. Súčasný riaditeľ orchestra, starý aparátčik, mu neustále sľubuje návrat, ale v skutočnosti si z neho len robí posmech a neustále ho ponižuje. Jedného dňa, pri upratovaní riaditeľovej kancelárie, sa Andrej čírou náhodou dozvie, že parížsky Chatelet Theater pozýva súčasný orchester na vystúpenie. Dostane bláznivý nápad - dá dokopy starých kamarátov hudobníkov a pôjde tam s vlastným orchestrom. Má to však háčik - ani jeden z nich už 30 rokon nehral a každý sa živí niečim iným. Dokážu to?

Originálny názov:

The Concert

Žáner: Komédia
Réžia: Radu Mihaileanu
Hrajú: Aleksei Guskov (Andrei Semoinovitch Filipov), Dmitri Nazarov (Aleksander Abramovitch 'Sacha' Grossman), Mélanie Laurentová (Anne-Marie Jacquet / Léa), François Berléand (Olivier Morne Duplessis), Miou-Miouová (Guylene de La Riviereová), Valeri Barinov (Iv
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 75 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Film Europe 3.11.2023 04:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina