Film Koncert

Sledovať film
Koncert
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Pred tridsiatimi rokmi bol Andrej Simoniovich Filipov hviezdou - uznávaným dirigentom najväčšieho orchestra v Rusku. Teraz má 50 rokov a stále tam pracuje - ale iba ako upratovač. Za komunistov ho totiž vyhodili, pretože odmietol splniť príkaz a zbaviť sa všetkých židovských hudobníkov (vrátane jeho njlepšieho kamaráta). Odvtedy prepadáva striedavo alkoholu a depresiám. Súčasný riaditeľ orchestra, starý aparátčik, mu neustále sľubuje návrat, ale v skutočnosti si z neho len robí posmech a neustále ho ponižuje. Jedného dňa, pri upratovaní riaditeľovej kancelárie, sa Andrej čírou náhodou dozvie, že parížsky Chatelet Theater pozýva súčasný orchester na vystúpenie. Dostane bláznivý nápad - dá dokopy starých kamarátov hudobníkov a pôjde tam s vlastným orchestrom. Má to však háčik - ani jeden z nich už 30 rokon nehral a každý sa živí niečim iným. Dokážu to?

Žáner: Komédia
Réžia: Radu Mihaileanu
Hrajú: Aleksei Guskov (Andrei Semoinovitch Filipov), Dmitri Nazarov (Aleksander Abramovitch 'Sacha' Grossman), Mélanie Laurentová (Anne-Marie Jacquet / Léa), François Berléand (Olivier Morne Duplessis), Miou-Miouová (Guylene de La Riviere), Valeri Barinov (Ivan
Scénár: Matthew Robbins, Alain-Michel Blanc, Radu Mihaileanu
Krajina: Francúzsko, Taliansko, Rumunsko, Belgicko, Rusko
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 76 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko