Sledovať film Koncert online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Koncert
  Trailer k filmu Koncert   Sledovať 1360 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Radu Mihaileanu
Hrajú:
Aleksei Guskov (Andrei Semoinovitch Filipov), Dmitri Nazarov (Aleksander Abramovitch 'Sacha' Grossman), Mélanie Laurentová (Anne-Marie Jacquet / Léa), François Berléand (Olivier Morne Duplessis), Miou-Miouová (Guylene de La Riviereová), Valeri Barinov (Ivan Gavrilov)
Krajina:
Francie, Itálie, Rumunsko, Belgie, Rusko
Rok výroby:
2009
Popis:
Pred tridsiatimi rokmi bol Andrej Simoniovich Filipov hviezdou - uznávaným dirigentom najväčšieho orchestra v Rusku. Teraz má 50 rokov a stále tam pracuje - ale iba ako upratovač. Za komunistov ho totiž vyhodili, pretože odmietol splniť príkaz a zbaviť sa všetkých židovských hudobníkov (vrátane jeho njlepšieho kamaráta). Odvtedy prepadáva striedavo alkoholu a depresiám. Súčasný riaditeľ orchestra, starý aparátčik, mu neustále sľubuje návrat, ale v skutočnosti si z neho len robí posmech a neustále ho ponižuje. Jedného dňa, pri upratovaní riaditeľovej kancelárie, sa Andrej čírou náhodou dozvie, že parížsky Chatelet Theater pozýva súčasný orchester na vystúpenie. Dostane bláznivý nápad - dá dokopy starých kamarátov hudobníkov a pôjde tam s vlastným orchestrom. Má to však háčik - ani jeden z nich už 30 rokon nehral a každý sa živí niečim iným. Dokážu to?
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski