Sledovať film Koniec agenta W4C prostredníctvom psa pána Foustka online

Prehrajte si film Koniec agenta W4C prostredníctvom psa pána Foustka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1360 filmov a 107 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Koniec agenta W4C prostredníctvom psa pána Foustka
  Trailer k filmu Koniec agenta W4C prostredníctvom psa pána Foustka   Sledovať Koniec agenta W4C prostredníctvom psa pána Foustka online
Žáner:
Komedie, parodie
Réžia:
Václav Vorlíček
Hrajú:
Jan Kačer (Cyril Juan - Agent W4C), Jiří Sovák (Foustka), Jan Libíček (Rezident), Květa Fialová (Alice), Josef Hlinomaz (Agent), Jaromír Pleskot (Šéf)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Boj mezinárodních špionážních centrál o obyčejnou hotelovou slánku. V té se ovšem ukrývají plány na vojenské využití Venuše.

Cyril Juan Borquette je agentom W4C. Patrí k veľkým zvodcom, sympaťákom a hrdinom v jednom, je nepremožiteľným bojovníkom s oceľovými nervami, ktorý súčasne myslí a koná. Jedného dňa ho na dovolenke, spestrenej tmavovlasou kráskou, vyruší prestrelka bandy konkurenčných agentov. Je vyslaný do nemenovaného mesta, aby tu v jednej nemenovanej reštaurácii našiel soľničku ukrývajúcu mikrofilm s plánmi na vojenské využitie Venuše. Tú ma odovzdať agentke organizácie Biela hmla, krásnej Alici Robertsovej. Je celkom isté, že akcia bude smrteľne nebezpečná, pretože o miktrofilm vedú boj všetky mocnosti sveta. S jedným však perfektne cvičení agenti nepočítali. Je to účtovník Fouska (Jiří Sovák) so svojím psom, povýšený na agenta s číslom 13 B. Jeho úlohou je sledovať situáciu, ale do ničoho sa nepliesť. To sa mu však nepodarí. Okamžite sa zamotá do vysokej hry mocností a navzdory svojej nevedomosti si vedie viac ako dobre. Naviac sa mu s jeho prístupom a snahou robiť všetko
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski