Sledovať film
Křídla Vánoc
online

Film Křídla Vánoc
  Trailer  k filmu Křídla Vánoc
Prehrajte si film Křídla Vánoc HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 289 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Křídla Vánoc

Hrdinovia filmu dostanú možnosť niečo si priať a ich život sa tak rozbehne smerom, ktorý si sami určili. Množstvo "náhod" im prinesie to, čo chceli a tak majú možnosť si svoje priania prežiť. V živote sme zodpovední nielen za všetko čo robíme, ale rovnako ta aj za to, čo hovoríme, čo si myslíme a po čom túžime.

Žáner: Romantický
Réžia: Karin Babinská
Rok výroby: 2013
Hodnocenie: 59 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 6.12.2023 22:49

Recenzie filmu Křídla Vánoc:

I jako chlap Richarda Krajča platonicky miluju (zejména díky jeho hereckým schopnostem v Národním divadle a samozřejmě díky jeho kapele Kryštof). A jen kvůli němu jsem šel na tento film. Asi nesedne všem, ale na české poměry celkem hezky zpracované melancholické drama. Ocenil jsem až po druhé projekci.
60% anubiskt
Ak nie ste skutocny cynik, ale ho po cely rok iba hrate v ramci obrany voci okoliu a ak potom na Vianoce aspon kratkodobo podlahnete svojmu skutocnemu sentimentálnemu ja, tak sa Vam to bude pacit. Nie je to nic prevratne, ziadnu dieru do strieborného platna to neurobi, ale ma to v konecnom dosledku velmi prijemnu atmosku, dobru na upokojenie nervov, rozdrasanych koncorocnym blbnutim celého sveta okolo Vas. :)
70% Airfish
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina