Sledovať film
Kronika žhavého léta
online

Film Kronika žhavého léta
Prehrajte si film Kronika žhavého léta HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 181 filmov a 131 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Na motivy z Řezáčova románu Bitva natočil Jiří Sequens široce rozevřenou epopej, která zachycuje severočeské pohraničí v létě 1947, zobrazuje rejdy reakce, snažení bezvýhradně čestných komunistů i zákonité směřování společnosti ke konečnému vítězství dělnické třídy vedené komunisty. Jedná se o jeden z výstavních ideologických filmů rané normalizace, který měl zdůvodnit, že jedině komunisté povedou lid ke šťastným zítřkům.

Žáner: Dráma
Réžia: Jiří Sequens
Hrajú: Petr Haničinec (Jirí Bagár), Miloš Willig (Antonín Galcík), Renáta Doleželová (Zdena Bagárová), Vilém Besser (Kalenda), Slávka Budínová (Mery Rosmusová), Martin Růžek (Eduard Rosmus)
Scénár: Jiří Sequens
Krajina: Československo
Rok výroby: 1973
Hodnocenie: 53 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii CS Film 27.1.2023 12:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська