Sledovať film
Legenda o Tarzanovi
online

Film Legenda o Tarzanovi
  Trailer k filmu Legenda o Tarzanovi Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 129 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Odkedy sa muž, kedysi známy ako Tarzan rozhodol opustiť africkú džungľu a žiť civilizovaný život ako Lord Greystoke, civilným menom John Clayton III, spolu so svojou ženou Jane, uplynulo už veľa rokov. Teraz ho parlament vyšle ako obchodného vyslanca do Konga, kde sa stane figúrkou v nebezpečnej hre, dokonale zosnovanej jedným Belgičanom, Kapitánom Leonom Romom. Tí čo za vražednými plánmi stoja však netušia, čo svojimi činmi rozpútajú.

Réžia: David Yates
Hrajú: Margot Robbie (Jane Porter), Alexander Skarsgĺrd (Tarzan), Ella Purnell (mladý Jane Body Double), Samuel L. Jackson (George Washington Williams), Christoph Waltz (Captain Rom), Djimon Hounsou (Chief Mbonga)
Krajina: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 62 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Markíza 18.9.2022 13:50
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko