Film
Líbáš jako bůh

Film Líbáš jako bůh
  Trailer k filmu Líbáš jako bůh Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Komédia Marie Poledňakovej (S tebou mě baví svět, Jak se krotí krokodyli), divácky úspešný kinohit, ktorého cieľom je hlavne pobaviť. Hlavnou hrdinkou príbehu je stredoškolská profesorka, ktorá rieši rôzne zložité životné situácie. Doma žije s bývalým manželom, úspešným spisovateľom a jej osud neustále spestrujú aj ďalší rodinní príslušníci: sestra, ktorá je vdova, syn i zamilovaná babička, ale najmä pretrvávajúci vzťah s lekárom záchrannej služby.

Žáner: Komédia
Hrajú: Kamila Magálová (Helena Altmanová), Jiří Bartoška (Karel), Eva Holubová (Bohunka), Oldřich Kaiser (František), Nella Boudová (Kristýna - Helenina sestra), Roman Vojtek (Adam - Helenin syn)
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 49 %
Vysielané na: Doma
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська