Sledovať film
Lotrando a Zubejda
online

Film Lotrando a Zubejda
  Trailer  k filmu Lotrando a Zubejda
Prehrajte si film Lotrando a Zubejda HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 268 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Lotrando a Zubejda

Lotrando je vychováván v klášteře. Před smrtí svého otce se zaváže pokračovat v jeho řemesle, aniž tuší, že jde o loupežnictví. Nedokáže obírat pocestné a naopak sám přijde na mizinu. Zachrání ho drvoštěp Drnec, se kterým se omylem dostane k sultánovi, aby vyléčil solimánskou princeznu. Místo léčby princezna "onemocní" láskou k Lotrandovi.

Žáner: Rozprávka, Komédia
Réžia: Karel Smyczek
Hrajú: Jiří Strach (Lotrando), Barbora Seidlová (Zubejda), Pavel Zedníček (Drnec), Arnošt Goldflam (Lustig), Marián Labuda (Sultan), Jiří Pecha (starý Lotrando)
Rok výroby: 1997
Hodnocenie: 76 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 26.12.2023 12:35

Recenzie filmu Lotrando a Zubejda:

Jedna z mých oblíbených pohádek dětství, kterou jsem si velice ráda pouštěla. Milovala jsem písničky ve filmu a hlavně scénky s loupežníky. Ty mi vždycky přišli nejvtipnější a tím mě taky celý film zaujal. Je to prostě moc krásná pohádka, která vás určitě nebude nudit, pobaví vás a ke všemu i zahraje a zazpívá krásné písničky...
80% Katy86
Moc pěkná pohádka s pěknými písničkami člověk se na ní pokaždé rád podívá.
100% josef.johanek
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina