Sledovať film Manželství po italsku online

Prehrajte si film Manželství po italsku online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Manželství po italsku
  Trailer k filmu Manželství po italsku   Sledovať Manželství po italsku online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Vittorio De Sica
Hrajú:
Sophia Lorenová (Filumena Marturano), Marcello Mastroianni (Domenico Soriano), Aldo Puglisi (Alfredo), Tecla Scaranoová (Rosalia), Marilu Tolová (Diana), Gianni Ridolfi (Umberto)
Krajina:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1964
Popis:
Taliansko-francúzska komédia o láske, vášni a ženskej rafinovanosti...

Mladý úspešný obchodník Domenico cieľavedome pracuje na svojej kariére, a tak mu na vážnu známosť nezostáva priveľa času. To však neznamená, že by sa krásnym ženám vyhýbal - práve naopak. Je stálym a veľmi obľúbeným hosťom miestneho verejného domu, kde sa pokúša o každé nové dievča. Jedného dňa mu padne do oka sedemnásťročná Filumena (Sophia Lorenová), s ktorou sa môže porozprávať ako s rovnocenným partnerom. Po niekoľkých týždňoch Domenico poprosí matku, aby Filumenu prijala do domu ako služobnú. Tá si mladé dievča veľmi obľúbi, a preto priviera oči nad jej vzťahom s Domenicom. Čas plynie a Filumena tajne porodí tri deti, o ktoré sa jej stará pestúnka, a stále dúfa, že si ju Domenico raz vezme. Ten by sa však radšej oženil so svojou mladou pokladníčkou zo svojej firmy, ktorá má podľa neho všetky predpoklady na to, aby sa stala vzornou a reprezentatívnou manželkou. To sa ale ani trošku nepáči horkokrvnej Filumene...
Hodnocenie:
75 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski